Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/37939
Название: Вплив інформації про витрати та інвестиції у персонал на обліково-аналітичну систему підприємства
Авторы: Давидюк, Тетяна Вікторівна
Ключевые слова: кваліфікація персоналу; капітал людський; інвестиції; витрати; фінансування
Дата публикации: 2009
Издательство: Житомирський державний технологічний університет
Библиографическое описание: Давидюк Т. В. Вплив інформації про витрати та інвестиції у персонал на обліково-аналітичну систему підприємства / Т. В. Давидюк // Вісник ЖДТУ. Сер. : Економічні науки. – 2009. – № 4 (50). – С. 33-40.
Краткий осмотр (реферат): Обґрунтовано, що основною причиною зниження витрат підприємств на розвиток людського капіталу є існуюча сьогодні система обліку, яка не дозволяє розглядати персонал як об’єкт для інвестицій, що приносять віддачу. Доведено, що людський капітал підприємства є основним фактором виробництва і витрати на нього повинні враховувати не тільки прямі – на заробітну плату, але і кадрові інвестиції та прийматись до уваги при оцінці ефективності всієї сукупності вкладень на розвиток персоналу, що сприятиме раціональному використанню людського капіталу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/37939
Располагается в коллекциях:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
visnyk_ZhDTU_2009_4_Davydiuk_Vplyv_informatsii.pdf451,42 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.