Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39146
Title: Сучасні тенденції визначення предметної області логістики готельно-ресторанного бізнесу
Authors: Чайка, Тетяна Юріївна
Александрова, Вікторія Олександрівна
Keywords: логістика; готельно-ресторанний бізнес; предмет логістики; логістичні потоки; матеріальні потоки; сервісні потоки
Issue Date: 2018
Publisher: Житомирський державний технологічний університет
Citation: Чайка Т. Ю. Сучасні тенденції визначення предметної області логістики готельно-ресторанного бізнесу / Т. Ю. Чайка, В. О. Александрова // Підприємницька модель економіки та управління розвитком підприємства : тези 1-ї Міжнар. наук.-практ. конф., 8-9 листопада 2018 р. – Житомир : ЖДТУ, 2018. – С. 482-484.
Abstract: Предметна визначеність є однією з атрибутивних характеристик наукового знання. Наявність предмета – необхідна умова визнання відповідної галузі знань самостійною наукою. Коректне визначення предмета логістики як науки і логістики готельно-ресторанного бізнесу як розділу даної науки, є необхідною умовою її становлення і розвитку. З огляду на вимоги до формування наукової термінології, а також з огляду на специфіку готельно-ресторанного бізнесу, виражену у взаємодії матеріального виробництва з сервісним обслуговуванням, пропонуємо наступне визначення: предмет логістики готельно-ресторанного бізнесу – організація, управління і оптимізація матеріальних і сервісних потоків (основних для даної галузі), а також пов'язаних з ними допоміжних інформаційних і фінансових потоків. Існуючі різночитання у визначенні предмета логістики, хоча і природні для науки, що розвивається, є суттєвою перешкодою до успішного її функціонування. Чіткість і точність у визначенні предметної області логістики готельно-ресторанного бізнесу сприяє еволюційному розвитку цієї галузі наукового знання.
ORCID: orcid.org/0000-0002-7622-3193
orcid.org/0000-0003-3567-979X
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39146
Appears in Collections:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Chaika_Suchasni_tendentsii_2018.pdf254,14 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.