Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3978
Название: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Електромагнетизм. Частина II. Магнетизм" з курсу "Загальна фізика"
Авторы: Бурлакова, Маргарита Всеволодівна
Ветчинкіна, Зоя Костянтинівна
Дзюбенко, Наталя Іванівна
Лєдєньов, Володимир Васильович
Любченко, Олена Анатоліївна
Тавріна, Тетяна Володимирівна
Ключевые слова: закон Біо – Савара – Лапласа; струм; правило правого гвинта; магнітна індукція; магнітне поле; принцип суперпозиції; закон Ампера; правило Ленца
Дата публикации: 2010
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Електромагнетизм. Частина II. Магнетизм" з курсу "Загальна фізика" : для студ. усіх спец. та усіх форм навч. / уклад. М. В. Бурлакова [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 76 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки мають на меті допомогти студентам засвоїти теоретичний матеріал та знайти підходи до розв’язання типових задач та завдань підвищеної складності з тем "Магнетизм" та "Електромагнітні коливання та хвилі"
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3978
Располагается в коллекциях:Кафедра "Фізика"
Кафедра "Інженерна електрофізика"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2010_Elektromahnetyzm.Ch. II.pdf1,1 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.