Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3978
Назва: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Електромагнетизм. Частина II. Магнетизм" з курсу "Загальна фізика"
Автори: Бурлакова, Маргарита Всеволодівна
Ветчинкіна, Зоя Костянтинівна
Дзюбенко, Наталя Іванівна
Лєдєньов, Володимир Васильович
Любченко, Олена Анатоліївна
Тавріна, Тетяна Володимирівна
Ключові слова: закон Біо – Савара – Лапласа; струм; правило правого гвинта; магнітна індукція; магнітне поле; принцип суперпозиції; закон Ампера; правило Ленца
Дата публікації: 2010
Видавництво: НТУ "ХПІ"
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Електромагнетизм. Частина II. Магнетизм" з курсу "Загальна фізика" : для студ. усіх спец. та усіх форм навч. / уклад. М. В. Бурлакова [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 76 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки мають на меті допомогти студентам засвоїти теоретичний матеріал та знайти підходи до розв’язання типових задач та завдань підвищеної складності з тем "Магнетизм" та "Електромагнітні коливання та хвилі"
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3978
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Фізика"
Кафедра "Інженерна електрофізика"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2010_Elektromahnetyzm.Ch. II.pdf1,1 MBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.