Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3984
Название: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Механіка. Частина III. Механічні коливання та хвилі" з курсу "Загальна фізика"
Авторы: Ветчинкіна, Зоя Костянтинівна
Дзюбенко, Наталя Іванівна
Любченко, Олена Анатоліївна
Тавріна, Тетяна Володимирівна
Ключевые слова: коливання; механічні коливання; математичний маятник; фізичний маятник; еліптична траєкторія; коефіцієнт згасання; декремент згасання коливань; резонанс; амплітуда; хвиля
Дата публикации: 2010
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Механіка. Частина III. Механічні коливання та хвилі" з курсу "Загальна фізика" : для студ. усіх спец. та усіх форм навч. / уклад. З. К. Ветчинкіна [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 44 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки мають на меті допомогти студентам засвоїти теоретичний матеріал та знайти підходи до розв’язання типових задач та завдань підвищеної складності з теми "Механічні коливання та хвилі"
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3984
Располагается в коллекциях:Кафедра "Фізика"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2010_Mekhanika.Ch. IІІ.pdf731,22 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.