Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3984
Назва: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Механіка. Частина III. Механічні коливання та хвилі" з курсу "Загальна фізика"
Автори: Ветчинкіна, Зоя Костянтинівна
Дзюбенко, Наталя Іванівна
Любченко, Олена Анатоліївна
Тавріна, Тетяна Володимирівна
Ключові слова: коливання; механічні коливання; математичний маятник; фізичний маятник; еліптична траєкторія; коефіцієнт згасання; декремент згасання коливань; резонанс; амплітуда; хвиля
Дата публікації: 2010
Видавництво: НТУ "ХПІ"
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Механіка. Частина III. Механічні коливання та хвилі" з курсу "Загальна фізика" : для студ. усіх спец. та усіх форм навч. / уклад. З. К. Ветчинкіна [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 44 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки мають на меті допомогти студентам засвоїти теоретичний матеріал та знайти підходи до розв’язання типових задач та завдань підвищеної складності з теми "Механічні коливання та хвилі"
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3984
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Фізика"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2010_Mekhanika.Ch. IІІ.pdf731,22 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.