Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3991
Title: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Молекулярна фізика і термодинаміка. Частина II. Термодинаміка" з курсу "Загальна фізика"
Authors: Бурлакова, Маргарита Всеволодівна
Ветчинкіна, Зоя Костянтинівна
Дзюбенко, Наталя Іванівна
Любченко, Олена Анатоліївна
Тавріна, Тетяна Володимирівна
Keywords: термодинамічні величини; функції стану; функції процесу; внутрішня енергія; теплоємність тіла; питома теплоємність; молярна теплоємність; ізопроцеси; ізохоричний процес; ізобаричний процес; постійний тиск; ізотермічний процес; адіабатичний процес; рівняння Пуассона; політропи; ентропія; цикл Карно
Issue Date: 2010
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Методичні вказівки до розв’язання задач за темою "Молекулярна фізика і термодинаміка. Частина II. Термодинаміка" з курсу "Загальна фізика" : для студ. усіх спец. та усіх форм навч. / уклад. М. В. Бурлакова [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2010. – 44 с.
Abstract: Методичні вказівки мають на меті допомогти студентам засвоїти теоретичний матеріал та знайти підходи до розв’язання типових задач та завдань підвищеної складності з теми "Термодинаміка"
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/3991
Appears in Collections:Кафедра "Фізика"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2010_Molek.fiz i termodyn.Ch. IІ.pdf656,61 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.