Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40497
Title: Прибуток в контексті об'єкту оподаткування
Authors: Сікєтіна, Наталія Геннадіївна
Keywords: прибуток; оподаткування; об'єкт оподаткування прибутку; база оподаткування
Issue Date: 2019
Publisher: Національна металургійна академія України
Citation: Сікєтіна Н. Г. Прибуток в контексті об'єкту оподаткування / Н. Г. Сікєтіна // Сучасні проблеми обліку, аналізу, аудиту й оподаткування суб'єктів господарської діяльності: теоретичні, практичні та освітянські аспекти : зб. наук. пр. за матеріалами 3-ї Всеукраїнської наук.-практ. конф., 28-29 березня 2019 р. – Дніпро : НМетАУ, 2019. – Ч. 2. – С. 329-331.
Abstract: Прибуток є основним показником, завдяки якому можна оцінити господарську діяльність підприємства, так як в ній закладені всі доходи та витрати. Розгляд категорії прибутку з фіскальних позицій вимагає застосування таких підходів, які б встановлювали більш формалізовані правила визнання й оцінки доходів та витрат для визначення об'єкта оподаткування. Фіскальний підхід до оцінки фінансового результату відрізняється від бухгалтерського, тому в обліковій практиці визначається різниця між фінансовим результатом, який наводиться у фінансовій звітності підприємств і податковій звітності – декларації з податку на прибуток.
ORCID: orcid.org/0000-0003-2452-1997
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40497
Appears in Collections:Кафедра "Економічний аналіз і облік"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Sikietina_Prybutok_v_konteksti_2019.pdf900,41 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.