Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4175
Название: Критерій скінченності λ -типу аналітичних в проколеній площині функцій
Авторы: Кшановський, І. П.
Ключевые слова: аналітична функція; двозв’язна область; характеристика Неванлінни; analytic function; doubly connected domain; Nevanlinna characteristic
Дата публикации: 2013
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Кшановський І. П. Критерій скінченності λ -типу аналітичних в проколеній площині функцій / І. П. Кшановський // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2013. – № 4 (978). – С. 164-171.
Краткий осмотр (реферат): Отримано критерій скінченності λ -типу аналітичної в проколеній площині функції f в термінах коефіцієнтів Фур’є логарифма її модуля у випадку обмеження на зростання двопараметричної характеристики T (s,r,f)
We get a criterion for finiteness of λ -type of analytic functions in punctured plane f in terms of Fourier coefficients of logarithm of its modulusin the case of restrictions on the growth of two-parametric characteristic T(s, r, f)
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4175
Располагается в коллекциях:Вісник № 04

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
vestnik_HPI_2013_4_Kshanovskyi_Kryterii skinchennosti.pdf189,98 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.