Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4175
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorКшановський, І. П.uk
dc.date.accessioned2014-02-17T09:19:25Z-
dc.date.available2014-02-17T09:19:25Z-
dc.date.issued2013-
dc.identifier.citationКшановський І. П. Критерій скінченності λ -типу аналітичних в проколеній площині функцій / І. П. Кшановський // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Нові рішення в сучасних технологіях. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2013. – № 4 (978). – С. 164-171.uk
dc.identifier.urihttp://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4175en
dc.description.abstractОтримано критерій скінченності λ -типу аналітичної в проколеній площині функції f в термінах коефіцієнтів Фур’є логарифма її модуля у випадку обмеження на зростання двопараметричної характеристики T (s,r,f)uk
dc.description.abstractWe get a criterion for finiteness of λ -type of analytic functions in punctured plane f in terms of Fourier coefficients of logarithm of its modulusin the case of restrictions on the growth of two-parametric characteristic T(s, r, f)en
dc.language.isoukuk
dc.publisherНТУ "ХПІ"uk
dc.subjectаналітична функціяuk
dc.subjectдвозв’язна областьuk
dc.subjectхарактеристика Неванлінниuk
dc.subjectanalytic functionen
dc.subjectdoubly connected domainen
dc.subjectNevanlinna characteristicen
dc.titleКритерій скінченності λ -типу аналітичних в проколеній площині функційuk
dc.typeArticleen
Appears in Collections:Вісник № 04

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2013_4_Kshanovskyi_Kryterii skinchennosti.pdf189,98 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show simple item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.