Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42583
Title: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Термодинаміка теплових двигунів". Ч. 1
Authors: Ліньков, Олег Юрійович
Кравченко, Сергій Сергійович
Keywords: методичні вказівки; термодинамічна система; тиск; шкали тиску; вимірювання тиску; пружинний манометр
Issue Date: 2019
Citation: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Термодинаміка теплових двигунів" [Електронний ресурс] : в 2 ч. Ч. 1 : для студ. спец. 142 "Енергетичне машинобудування / уклад.: О. Ю. Ліньков, С. С. Кравченко ; "Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2019. – 56 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42583
Abstract: Дисципліна "Термодинаміка теплових двигунів" є базовою для студентів спеціальності ДВЗ. Вона закріплює та доповнює відомості з термодинаміки і показує, як застосовуються на практиці теоретичні знання. Методичні вказівки містять лабораторні роботи з вимірювання тиску та вимірювання температури. Названі параметри є параметрами стану речовини, що обов’язково повинні враховуватись при дослідженні процесів у теплових двигунах. Їх розуміння та набуття навичок їх вимірювання є обов’язковим для інженера у галузі енергетики.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42583
Appears in Collections:Кафедра "Двигуни внутрішнього згоряння"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2019_Termodynamika_Ch_1.pdf2,57 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.