Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43505
Title: Інтелектуально-інноваційний розвиток туристичних підприємств
Authors: Ілляшенко, Сергій Миколайович
Проскурня, Олена Михайлівна
Попов, Микола Олексійович
Keywords: управління; туризм; інтелектуальна власність; комерціалізація; реструктуризацію виробництва
Issue Date: 2019
Citation: Ілляшенко С. М. Інтелектуально-інноваційний розвиток туристичних підприємств [Електронний ресурс] / С. М. Ілляшенко, О. М. Проскурня, М. О. Попов // Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри : матеріали 7-ї Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності, 27 вересня 2019 р. : електрон. зб. – Електрон. текст. дані. – Київ, 2019. – С. 94-100. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43505
Abstract: Доведено, що специфіка відносин інтелектуальної власності визначає розподіл та привласнення інтелектуального доходу. Наймаючи працівника, туристична фірма привласнює його інтелектуальний капітал разом із його робочою силою, тобто у фірми виникає монополія власності як об’єкт господарювання. Особа - носій інтелектуального капіталу не має фактичного статусу його власника, оскільки така власність юридично не закріплена. Монополія приватної власності працівника на інтелектуальний капітал може виникнути при появі об’єктивованих результатів інтелектуальної діяльності, що підлягають комерціалізації та специфікації прав власності.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43505
Appears in Collections:Кафедра "Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Illiashenko_Turyzm_2019.pdf531,51 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.