Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43508
Title: Інформаційне забезпечення інтелектуальної діяльності туристичних підприємств
Authors: Матросова, Вікторія Олександрівна
Носирєв, Олександр Олександрович
Глізнуца, Марина Юріївна
Keywords: інформаційні технології; системи управління; туристична індустрія; готелі; підприємницька діяльність
Issue Date: 2019
Citation: Матросова В. О. Інформаційне забезпечення інтелектуальної діяльності туристичних підприємств [Електронний ресурс] / В. О. Матросова, О. О. Носирєв, М. Ю. Глізнуца // Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри : матеріали 7-ї Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності, 27 вересня 2019 р. : електрон. зб. – Електрон. текст. дані. – Київ, 2019. – С. 200-206. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43508
Abstract: Проникнення сучасних інформаційних технологій в різні сфери людської діяльності, на сьогоднішній день стає одним з найважливіших чинників підвищення ефективності процесів, важливість якого ще не до кінця усвідомлена багатьма підприємствами сфери туризму. Підприємства, які усвідомили можливості інформаційних ресурсів і комп’ютерних технологій, а пізніше впровадивши їх у свою діяльність, змогли не тільки оптимізувати виробництво, але й придбати конкурентні переваги, що дозволили їм вижити в умовах кризи.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43508
Appears in Collections:Кафедра "Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин"
Кафедра "Міжнародний бізнес та фінанси"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Matrosova_Turystychni_pidpryiemstva_2019.pdf527,09 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.