Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44265
Title: Структурна надійність об’єктів енергетики. Приклади вирішення задач
Authors: Веселова, Надія Вікторівна
Резинкін, Олег Лук'янович
Марценюк, Валентина Євгенівна
Бондаренко, Олександр Юрійович
Левченко, Олена Володимирівна
Keywords: методичні вказівки; експериментальні дані; схеми з’єднання елементів; структурна надмірність
Issue Date: 2020
Citation: Структурна надійність об’єктів енергетики. Приклади вирішення задач [Електронний ресурс] : метод. вказівки з курсу "Надійність та діагностика" для студентів спец. 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" блок дисциплін 141.13 "Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії" заоч. форми навчання / уклад.: Н. В. Веселова [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2020. – 25 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44265
Abstract: Дисципліна "Надійність та діагностика" належить до циклу спеціалізованих дисциплін професійної підготовки студентів за освітньо–кваліфікаційним ступенем "бакалавр" та має на меті набуття знань і умінь з технології експлуатації електрообладнання, що дозволяє вирішувати завдання підвищення ефективності функціонування електроенергетичних об’єктів. Особливо важливим є вивчення даних питань у рамках підготовки інженерів за заочною формою навчання.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44265
Appears in Collections:Кафедра "Інженерна електрофізика"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2020_Strukturna_nadiinist.pdf530,07 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.