Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44981
Title: Аналіз ринку мотоциклів України
Authors: Ілляшенко, Сергій Миколайович
Коваленко, Наталія Юріївна
Keywords: спортбайк; чоппери; ендуро; структура продажу мотоциклів; транспортні засоби
Issue Date: 2007
Publisher: Унiверситетська книга
Citation: Ілляшенко С. М. Аналіз ринку мотоциклів України / С. М. Ілляшенко, Н. Ю. Коваленко // Механiзм регулювання економiки. – 2007. – № 1. – С. 115-125.
Abstract: У часи колишнього СРСР мотокультура знаходилась на досить високому рівні. Проводились змагання з мотокросу, мотофутболу, спідвею (перегони по крижаному стадіону) та інші різноманітні змагання на мотоциклах. Поряд зі спортом багато людей мали власні мотоцикли та використовували їх починаючи від невеликих поїздок і перевезення невеликих вантажів до подорожей, на значні відстані які нерідко сягали 4 тис. км. Найпопулярнішими були мотоцикли виробництва Чехії, Білорусії, Росії та України. З розпадом Радянського Союзу мотокультура зазнала глибокого занепаду. Мотоцикли нібито зовсім зникли з автошляхів України. Придбати новий мотоцикл було досить важко, а ті, що були у користуванні, поступово набували закінчення раціонального експлуатаційного періоду. Останнім часом можна побачити поступове відродження мотокультури в нашій державі. На шляхах України з’являється нове покоління мотоциклів. Але розвиток цього процесу гальмує неможливість покупців знайти потрібний мотоцикл за прийнятною ціною. Японські та європейські мотоцикли надто дорогі для українського споживача, а ціна російських та вітчизняних не відповідає їх якості. Тому на дорогах України з’являються «скутери» – вони задовольняють людей за рівнем якості і ціна їх досить прийнятна. Метою даної статті є дослідження ринку мотоциклів України та проблем попиту на них. Для дослідження даного напрямку будуть використані такі методи маркетингових досліджень: збирання, обробка та аналіз вторинної маркетингової інформації, а також первинної – шляхом опитування споживачів.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44981
Appears in Collections:Кафедра "Менеджмент інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
MRE_2007_1_Illiashenko_Mototsykly.pdf599,42 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.