Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47878
Title: Методи оцінки та контролю витрат у промисловості
Authors: Гаврись, Петро Олександрович
Гаврись, Микола Олександрович
Гаврись, Олександр Миколайович
Keywords: промислові підприємства; аналіз витрат; калькуляція собівартості; системи обліку витрат; прогнозування витрат; монографія
Issue Date: 2019
Citation: Гаврись П. О. Методи оцінки та контролю витрат у промисловості [Електронний ресурс] : кол. монографія / П. О. Гаврись, М. О. Гаврись, О. М. Гаврись ; заг. ред. О. М. Гаврись ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2019. – 175 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47878.
Abstract: Монографію присвячено актуальним питанням обліку та управління витратами на промислових підприємствах. Визначено, що центральним фактором розвитку народного господарства та підвищення добробуту нації є зростання економічної ефективності виробництва, зокрема, шляхом зниження витрат на виробництво одиниці продукції та зростання якості. Сформовано підхід до побудови цілісної системи управління витратами. Обґрунтовано принципи побудови гнучкої компенсаційної схеми, що враховує такі комплексні параметри як часова перспектива, відношення до ризику або максимальний розмір компенсаційного пакету з урахуванням специфіки вітчизняного ринку з метою підвищення мотивації керівництва підприємства до зниження рівня витрат. Досліджено основні поняття в сфері управління витратами, визначено взаємозв’язки між ними. Для науковців та фахівців, які досліджують проблеми управління витратами, обліку та калькуляції собівартості у вітчизняних умовах та за кордоном, а також викладачів, аспірантів, студентів економічних спеціальностей та інших зацікавлених осіб.
ORCID: orcid.org/0000-0003-1493-8721
orcid.org/0000-0001-8316-1472
orcid.org/0000-0001-7394-6276
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47878
Appears in Collections:Кафедра "Економічний аналіз і облік"
Кафедра "Підприємництво, торгівля та експертиза товарів"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Monograph_2019_Havrys_Promyslovist.pdf3,39 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.