Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48214
Title: Розрахунок характеристик трансформаторів і електричних машин
Authors: Шевченко, Валентина Володимирівна
Юр'єва, Олена Юріївна
Єгоров, Андрій Володимирович
Keywords: енергетичні діаграми; асинхронні двигуни; синхронні генератори; параметри трансформаторів
Issue Date: 2019
Publisher: ФОП Панов А. М.
Citation: Розрахунок характеристик трансформаторів і електричних машин : контрольні запитання, розрахункові завдання і метод. вказівки з дисципліни "Електричні машини" для студентів спец.141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" / уклад.: В. В. Шевченко, О. Ю. Юр'єва, А. В. Єгоров ; ред. В. І. Мілих ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Панов А. М., 2019. – 32 с.
Abstract: Методичне видання присвячено виконанню розрахункового завдання з дисципліни «Електричні машини» за темою «Розрахунок характеристик трансформаторів і електричних машин». Метою роботи є закріплення теоретичних знань і відпрацювання практичних навичок розрахунку характеристик трансформаторів та електричних машин змінного та постійного струму. Тобто об’єктами дослідження є класичні електротехнічні пристрої – трансформатори та електричні машини, які є основою електроенергетики та електропривода різних виробництв. У цьому виданні наведено п’ять завдань з п’яті розділів дисципліни. В кожному розділі сформульовані контрольні питання та варіанти вихідних даних до задач, а також методичні вказівки щодо їх розв’язання. Конкретний обсяг робіт уточнює викладач, який веде курс лекцій з вказаної дисципліни.
ORCID: orcid.org/0000-0002-9557-9849
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48214
Appears in Collections:Кафедра "Електричні машини"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2019_Rozrakhunok_kharakterystyk_transformatoriv.pdf1,56 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.