Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48214
Назва: Розрахунок характеристик трансформаторів і електричних машин
Автори: Шевченко, Валентина Володимирівна
Юр'єва, Олена Юріївна
Єгоров, Андрій Володимирович
Ключові слова: енергетичні діаграми; асинхронні двигуни; синхронні генератори; параметри трансформаторів
Дата публікації: 2019
Видавництво: ФОП Панов А. М.
Бібліографічний опис: Розрахунок характеристик трансформаторів і електричних машин : контрольні запитання, розрахункові завдання і метод. вказівки з дисципліни "Електричні машини" для студентів спец.141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" / уклад.: В. В. Шевченко, О. Ю. Юр'єва, А. В. Єгоров ; ред. В. І. Мілих ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Панов А. М., 2019. – 32 с.
Короткий огляд (реферат): Методичне видання присвячено виконанню розрахункового завдання з дисципліни «Електричні машини» за темою «Розрахунок характеристик трансформаторів і електричних машин». Метою роботи є закріплення теоретичних знань і відпрацювання практичних навичок розрахунку характеристик трансформаторів та електричних машин змінного та постійного струму. Тобто об’єктами дослідження є класичні електротехнічні пристрої – трансформатори та електричні машини, які є основою електроенергетики та електропривода різних виробництв. У цьому виданні наведено п’ять завдань з п’яті розділів дисципліни. В кожному розділі сформульовані контрольні питання та варіанти вихідних даних до задач, а також методичні вказівки щодо їх розв’язання. Конкретний обсяг робіт уточнює викладач, який веде курс лекцій з вказаної дисципліни.
ORCID: orcid.org/0000-0002-9557-9849
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48214
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Електричні машини"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2019_Rozrakhunok_kharakterystyk_transformatoriv.pdf1,56 MBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.