Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4878
Title: Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням
Authors: Лозинський, Орест Юліанович
Щербовських, Сергій Володимирович
Keywords: надійність електротехнічної системи; динамічне дерево відмов; марковська модель системи; параметри станів системи; параметри подій системи; ймовірнісні показники перетинів
Issue Date: 2013
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Лозинський О. Ю. Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням / О. Ю. Лозинський, С. В. Щербовських // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Проблеми автоматизованого електроприводу. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2013. – № 36 (1009). – С. 71-74.
Abstract: Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4878
Appears in Collections:Вісник № 36

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2013_36_Lozynskyi_Matematychna model.pdf207,09 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.