Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4878
Название: Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням
Авторы: Лозинський, Орест Юліанович
Щербовських, Сергій Володимирович
Ключевые слова: надійність електротехнічної системи; динамічне дерево відмов; марковська модель системи; параметри станів системи; параметри подій системи; ймовірнісні показники перетинів
Дата публикации: 2013
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Лозинський О. Ю. Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням / О. Ю. Лозинський, С. В. Щербовських // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Проблеми автоматизованого електроприводу. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2013. – № 36 (1009). – С. 71-74.
Краткий осмотр (реферат): Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4878
Располагается в коллекциях:Вісник № 36

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
vestnik_HPI_2013_36_Lozynskyi_Matematychna model.pdf207,09 kBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google Scholar



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.