Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4878
Назва: Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням
Автори: Лозинський, Орест Юліанович
Щербовських, Сергій Володимирович
Ключові слова: надійність електротехнічної системи; динамічне дерево відмов; марковська модель системи; параметри станів системи; параметри подій системи; ймовірнісні показники перетинів
Дата публікації: 2013
Видавництво: НТУ "ХПІ"
Бібліографічний опис: Лозинський О. Ю. Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням / О. Ю. Лозинський, С. В. Щербовських // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Проблеми автоматизованого електроприводу. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2013. – № 36 (1009). – С. 71-74.
Короткий огляд (реферат): Математична модель надійності для аналізу непрацездатних станів електротехнічної системи із загальним навантажувальним резервуванням.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4878
Розташовується у зібраннях:Вісник № 36

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
vestnik_HPI_2013_36_Lozynskyi_Matematychna model.pdf207,09 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google Scholar



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.