Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4911
Назва: Методичні вказівки до лабораторних робіт "Визначення типу, концентрації і рухливості основних носіїв заряду в напівпровідниках" з розділу "Дослідження електронних параметрів напівпровідників термоелектричним та гальваномагнітними методами" дисципліни "Фізичні методи дослідження матеріалів"
Автори: Копач, Володимир Романович
Хрипунов, Геннадій Семенович
Харченко, Микола Михайлович
Кіріченко, Михайло Валерійович
Зайцев, Роман Валентинович
Ключові слова: носії заряду; напівпровідники; термоелектричний метод; електрорушійна сила Холла; геометричний магнетоопір
Дата публікації: 2009
Видавництво: НТУ "ХПІ"
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до лабораторних робіт "Визначення типу, концентрації і рухливості основних носіїв заряду в напівпровідниках" з розділу "Дослідження електронних параметрів напівпровідників термоелектричним та гальваномагнітними методами" дисципліни "Фізичні методи дослідження матеріалів" : для студ. напряму підготовки 6.050801 "Мікро- та наноелектроніка" / уклад. В. Р. Копач [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2009. – 68 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки до лабораторних робіт з розділу "Дослідження електронних параметрів напівпровідників термоелектричним та гальвано-магнітними методами" дисципліни "Фізичні методи дослідження матеріалів" стосуються чотирьох лабораторних робіт: "Визначення типу основних носіїв заряду в напівпровідниках термоелектричним методом", "Визначення параметрів основних носіїв заряду в напівпровідниках шляхом виміру електрорушійної сили Холла", "Визначення параметрів основних носіїв заряду в напівпровідниках методом Ван-дер-Пау" і "Визначення рухливості основних носіїв заряду в напівпровідниках шляхом виміру геометричного магнетоопору"
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4911
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Мікро- та наноелектроніка"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2009_Vyznachennia_typu.pdf1,27 MBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.