Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5030
Title: Електромагнітні і електромеханічні процеси в асинхронному двигуні при живленні його від джерела струму
Authors: Морозов, Дмитро Іванович
Шевченко, Іван Степанович
Самчелеєв, Юрій Павлович
Keywords: розробники електроприводів; асинхронні машини; електромагнітний момент; накид навантаження; процеси загасання коливань
Issue Date: 2013
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Морозов Д. І. Електромагнітні і електромеханічні процеси в асинхронному двигуні при живленні його від джерела струму / Д. І. Морозов, І. С. Шевченко, Ю. П. Самчелеєв // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Проблеми автоматизованого електроприводу. – Харків : НТУ "ХПІ". – 2013. – № 36 (1009). – С. 112-114.
Abstract: Проведено порівняння електромагнітних процесів в асинхронному двигуні при живленні його від джерела напруги та струму при різних ковзаннях. Розглянуті електромеханічні процеси пуску та накиду навантаження при живленні двигуна від джерел двох типів. Показано, що на малих швидкостях процеси більш швидкі при живленні машини від джерела струму, а на швидкостях, близьких до синхронної – від джерела напруги.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5030
Appears in Collections:Вісник № 36

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2013_36_Morozov_Elektromahnitni.pdf150,53 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.