Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51186
Title: Спосіб випробування зразків в температурному інтервалі кристалізації на повзучість та довготривалу міцність
Authors: Хорошилов, Олег Миколайович
Шатагин, Олег Олександрович
Пономаренко, Ольга Іванівна
Довгопола, Ольга Юріївна
Keywords: деклараційний патент; корисна модель; техніка випробування матеріалів; деформація; точність; інтенсивність розігріву
Issue Date: 2006
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Деклараційний пат. на корисну модель 15924 Україна, МПК (2006) G01N 3/18. Спосіб випробування зразків в температурному інтервалі кристалізації на повзучість та довготривалу міцність / Хорошилов О. М., Шатагин О. О., Пономаренко О. І., Довгопола О. Ю. ; власник НТУ "ХПІ" (Україна). – № u200601204 ; заявл. 07.02.2006 ; опубл. 17.07.2006, Бюл. № 7. – 3 с. : іл.
Abstract: Спосіб випробування зразків в температурному інтервалі кристалізації на повзучість та довготривалу міцність, який включає розігрів всієї довжини бази зразка до заданої температури двома джерелами тепла з одночасною компенсацією його температурного розширення, навантаження зразка за допомогою тяги прямого навантаження та надання тязі прямого навантаження швидкості вільної деформації зразка, який відрізняється тим, що при досягненні температури на зразку 80 % від заданого значення інтенсивність розігріву зразка зменшують втричі; при досягненні температури на зразку 95 % від заданого значення інтенсивність розігріву ще зменшують втричі. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що проводять фіксацію моменту рівномірного розігріву всієї довжини бази зразка до температури випробувань та здійснюють в цей момент: вимикання розігріву та подачу команди на випробування зразка з застосування постійного вантажу, після зниження температури за базі зразка на 5 % від температури випробування знову вмикають її розігрів.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51186
Appears in Collections:Кафедра "Ливарне виробництво"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2006_Khoroshylov_Patent_15924.pdf120,32 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.