Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51350
Title: Практикум з санітарно-хімічних та експлуатаційно-гігієнічних властивостей полімерних та композиційних матеріалів
Authors: Авраменко, Вячеслав Леонідович
Підгорна, Лідія Пилипівна
Черкашина, Ганна Миколаївна
Keywords: практикум; поліолефіни; епоксидні полімери; поліакрилати; гігієнічні дослідження пластмас; фторопласти; ефіри целюлози
Issue Date: 2021
Publisher: ТОВ "Друкарня Мадрид"
Citation: Авраменко В. Л. Практикум з санітарно-хімічних та експлуатаційно-гігієнічних властивостей полімерних та композиційних матеріалів / В. Л. Авраменко, Л. П. Підгорна, Г. М. Черкашина ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Мадрид, 2021. – 140 с.
Abstract: Викладено теоретичні положення стосовно особливостей оцінки санітарно-хімічних та гігієнічних властивостей будь-якого типу полімеру та композиційного матеріалу на його основі, вміщено вказівки до виконання лабораторних робіт з визначення можливості використання даного типу полімеру в контакті з харчовими продуктами, медичними препаратами, в побуті або в контакті з живим організмом безпосередньо. Призначено для студентів спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія".
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51350
Appears in Collections:Кафедра "Технологія пластичних мас і біологічно активних полімерів"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2021_Avramenko_Praktykum.pdf1,96 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.