Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51568
Title: Прилади контролю шкідливих та небезпечних виробничих факторів
Authors: Ящеріцин, Євген Володимирович
Keywords: текст лекцій; система контролю температури; cучасні газоаналізатори; термохімічні індикаторні олівці; сучасні аналізатори пилу; деформаційні манометри; характеристики електронних вольтметрів; виробничий шум
Issue Date: 2021
Publisher: ТОВ "Планета-Прінт"
Citation: Ящеріцин Є. В. Прилади контролю шкідливих та небезпечних виробничих факторів : текст лекцій з дисципліни "Системи контролю небезпечних та шкідливих виробничих факторів" : для студентів за напрямом підготовки 263 "Цивільна безпека" / Є. В. Ящеріцин ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Планета-Прінт, 2021. – 360 с.
Abstract: У тексті лекцій розглянуті основні питання з програми дисципліни "Системи контролю небезпечних та шкідливих виробничих факторів", наведені теоретичні пояснення фізичних законів та явищ, на яких засновано принцип дії та порівняльні характеристики приладів, що призначені для вимірювання фізичних та хімічних шкідливих і небезпечних виробничих факторів. Призначено для студентів, які навчаються за напрямом "Цивільна безпека" та іншими суміжними напрямами.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51568
ISBN: 978-617-7897-25-4
Appears in Collections:Кафедра "Безпека праці та навколишнього середовища"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2021_Yashcheritsyn_Prylady.pdf6,25 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.