Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51588
Title: Методичні вказівки для виконання самостійної роботи із дисципліни "Техногенна та екологічна безпека в умовах виробничо-господарської діяльності"
Authors: Гуренко, Ірина Вікторівна
Keywords: методичні вказівки; самостійна робота; технологічні процеси; планування; методи контролю; екологічно безпечні технології
Issue Date: 2020
Publisher: ФОП Старолат В. М.
Citation: Методичні вказівки для виконання самостійної роботи із дисципліни "Техногенна та екологічна безпека в умовах виробничо-господарської діяльності" : для студентів за спец. 263 "Цивільна безпека" / І. В. Гуренко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Старолат В. М., 2020. – 23 с.
Abstract: Метою вивчення дисципліни є надання знань, умінь, навиків для здійснення ефективної професійної діяльності за спеціальністю з урахуванням ризику виникнення техногенних аварій та природних небезпек, які можуть спричинити надзвичайні ситуації та призвести до несприятливих наслідків на об’єктах господарювання, також забезпечення оптимального управління охороною праці на підприємствах, формування у студентів відповідальності за особисту та колективну безпеку і усвідомлення необхідності обов’язкового виконання в повному обсязі всіх заходів гарантування безпеки праці на робочих місцях.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51588
Appears in Collections:Кафедра "Безпека праці та навколишнього середовища"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2020_Tekhnohenna_ta_ekolohichna.pdf495,09 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.