Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51702
Title: Спосіб підготовки газоконденсатних сумішей до транспорту
Authors: Фик, Ілля Михайлович
Немчин, Олександр Федорович
Яковлєв, Віталій Васильович
Keywords: деклараційний патент; винахід; нафтова промисловість; газ пластовий сирий; сепаратор низькотемпературний; вуглеводні важкі; інгібітор гідратоутворення; теплообмінник змійовиковий
Issue Date: 2002
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Деклараційний пат. на винахід 46368 Україна, МПК Е21В 43/00. Спосіб підготовки газоконденсатних сумішей до транспорту / Фик І. М., Немчин О. Ф., Яковлєв В. В. ; власник ТОВ "Нові мікротехнології" (Україна). – № 2001074616 ; заявл. 03.07.2001 ; опубл. 15.05.2002, Бюл. № 5. – 4 с.
Abstract: Перший спосіб підготовки газоконденсатної суміші до транспорту, який включає подачу пластового сирого газу по трубопроводу на сепаратор першого рівня, охолоджування газу в теплообміннику, дроселювання потоку газу після теплообмінника і подачу його в низькотемпературний сепаратор другого рівня, сепарацію газової і рідкої фази, водовідділення та відведення конденсату важких вуглеводнів, підігрівання газу з сепаратора другого рівня прямим потоком газу в теплообмінникові та подачу його споживачеві, який відрізняється тим, що в потік пластового сирого газу і в потік газу після сепаратора першого рівня перед теплообмінником подають інгібітор пдратоутворення. Другий спосіб по п. 1, який відрізняється тим, що в потік газу після сепаратора першого рівня перед теплообмінником подають 25-30 % кількості шпбітора, що направляється в потік сирого пластового газу. Третій спосіб по п. 1, який відрізняється тим, що питому витрату шпбітора пдратоутворення визначають за формулою. Четвертий спосіб по п. 1, який відрізняється тим, що як інгібітор пдратоутворення використовують метанол. П'ятий спосіб по п. 4, який відрізняється тим, що питому витрату шпбітора пдратоутворення для метанолу визначають за формулою.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51702
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2002_Fyk_Patent_46368.pdf168,26 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.