Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51705
Title: Спосіб розробки газоконденсатного родовища
Authors: Фик, Ілля Михайлович
Немчин, Олександр Федорович
Яковлєв, Віталій Васильович
Keywords: деклараційний патент; винахід; нафтова промисловість; вуглеводні важкі; витягання; газ відсепарований; свердловини нагнітальні; стиснення
Issue Date: 2002
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Деклараційний пат. на винахід 46370 Україна, МПК Е21В 43/18 Е21В 43/40. Спосіб розробки газоконденсатного родовища / Фик І. М., Немчин О. Ф., Яковлєв В. В. ; власник ТОВ "Нові мікротехнології" (Україна). – № 2001074618 ; заявл. 03.07.2001 ; опубл. 15.05.2002, Бюл. № 5. – 3 с. : іл.
Abstract: Перший спосіб розробки газоконденсатного родовища, який включає видобування пластового газоконденсату, відділення газу від пластової води та конденсату, охолоджування відсепарованого газу в рекуперативному теплообміннику і додаткове охолоджування потоку газу після теплообмінника до низьких негативних температур, який відрізняється тим, що відсепарований газ стискають до тиску, який перевищує пластовий і подають до нагнітальних свердловин. Другий спосіб по п. 1, який відрізняється тим, що потік газу після рекуперативного теплообмінника ділять на два, один з яких охолоджують, сепарують, копримують і змішують з другим відсепарованим потоком газу, потім сумарний потік газу дожимають до тиску, який перевищує пластовий і подають до нагнітальних свердловин. Третій спосіб по п. 1, який відрізняється тим, що потік газу після рекуперативного теплообмінника додатково охолоджують до негативних температур за рахунок зовнішнього холодильного циклу.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51705
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2002_Fyk_Patent_46370.pdf155,68 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.