Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51707
Title: Спосіб підготовки продукції газоконденсатного родовища до транспорту
Authors: Фик, Ілля Михайлович
Немчин, Олександр Федорович
Яковлєв, Віктор Васильович
Keywords: деклараційний патент; винахід; газова промисловість; свердловина видобувна; тиск; абсорбер; дросель-ефект
Issue Date: 2002
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Деклараційний пат. на винахід 46371 Україна, МПК Е21В 43/18 Е21В 43/40. Спосіб підготовки продукції газоконденсатного родовища до транспорту / Фик І. М., Немчин О. Ф., Яковлєв В. В. ; власник ТОВ "Нові мікротехнології" (Україна). – № 2001074619 ; заявл. 03.07.2001 ; опубл. 15.05.2002, Бюл. № 5. – 4 с. : іл.
Abstract: Перший спосіб підготовки продукції газоконденсатного родовища до транспорту, який включає подачу пластового газу на сепарацію, виділення пластової води, конденсату та газу, охолоджування газу, подачу газу зворотним потоком на рекуперацію і його відведення споживачеві, який відрізняється тим, що з охолодженого газу шляхом низькотемпературної абсорбції абсорбують фракції пропан-бутанову і більш важких вуглеводнів знежиреним абсорбентом, який отримують регенерацією суміші потоків рекуперованого насиченого абсорбенту і нестабільного конденсату шляхом відпарювання легких вуглеводнів. Другий спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що надлишок абсорбенту відводять споживачеві. Третій спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що після охолоджування відсепарованого газу його додатково охолоджують у випарнику. Четвертий спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що відпарювання здійснюють в діапазоні температур 200-270 °С. П'ятий спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що на абсорбцію направляють 50-75% регенерованого знежиреного абсорбенту.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51707
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2002_Fyk_Patent_46371.pdf168,79 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.