Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51709
Title: Пристрій для діяння на привибійну зону свердловини
Authors: Шлахтер, Ілля Семенович
Фик, Ілля Михайлович
Бабій, Степан Андрійович
Олійник, Олег Олексійович
Keywords: патент; винахід; нафтогазовидобувна промисловість; внутрішній тиск; осьові отвори; ущільнюючий елемент; штовхач; колектор
Issue Date: 2002
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Пат. на винахід 46045 Україна, МПК С2 Е21В 43/25. Пристрій для діяння на привибійну зону свердловини / Шпахтер І. С., Фик І. М., Бабій С. А., Олійник О. О. ; власник ДК "Укргазвидобування" УкрНДІ природних газів (Україна). – № 98031144 ; заявл. 04.03.1998 ; опубл. 15.05.2002, Бюл. № 5. – 6 с. : іл.
Abstract: Пристрій для діяння на привибійну зону свердловини, який містить корпус з виконаними в ньому радіальними вікнами, перегородкою і каналами, які сполучають його порожнини, ущільнювальний елемент, спарений поршень, патрубок, штовхач, тягу, стакан, який відрізняється тим, що на корпусі встановлено бункер дренажної рідини з розподільним механізмом та з анкерним вузлом, всередині якого встановлена втулка з вертикальними каналами і зовнішньою проточкою, в штовхачі, встановленому на ущільнювальному елементі, виконано бокові отвори, в перегородці і в тязі встановлено зворотні клапани та виконано канали, причому стакан встановлений з можливістю осьового переміщення на нижній частині корпусу, а у верхній частині корпусу встановлена з зазором гільза.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51709
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2002_Shlakhter_Patent_46045.pdf229,09 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.