Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51712
Title: Дросель регулювальний
Authors: Донской, Дмитро Федорович
Донской, Федір Павлович
Кудінов, Павло Петрович
Синюк, Борис Борисович
Фик, Ілля Михайлович
Кравченко, Тетяна Павлівна
Слівканич, Володимир Семенович
Keywords: патент; винахід; пневмоавтоматика; гальмування потоку; дроселювання ізометричне; заглушка торцева; гвинт ходовий; канал
Issue Date: 2003
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Пат. на винахід 52748 Україна, МПК С2 G05D 7/01. Дросель регулювальний / Донской Д. Ф., Донской Ф. П., Кудінов П. П., Синюк Б. Б., Фик І. М., Кравченко Т. П., Слівканич В. С. ; власник ДК "Укргазвидобування" УкрНДІ природних газів (Україна). – № 99126704 ; заявл. 09.12.1999 ; опубл. 15.01.2003, Бюл. № 1. – 3 с. : іл.
Abstract: Дросель регулювальний, котрий містить корпус із вхідною і вихідною порожнинами, між якими розташований вузол дроселювання і ходовий гвинт, з'єднаний із вузлом дроселювання, який утворено з пучків трубок з торцевою заглушкою і пробкою з повздовжніми каналами, з'єднаними з ходовим гвинтом, який відрізняється тим, що торцева заглушка виконана у вигляді пучка трубок, з'єднаних між собою і встановлених з можливістю переміщення пучка трубок у повздовжніх каналах пробки, а у вихідній порожнині встановлена тяга, яка з'єднана з гайкою, ходовим гвинтом та торцевою заглушкою.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51712
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2003_Donskoi_Patent_52748.pdf108,43 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.