Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51713
Title: Спосіб запобігання гідратним і сольовим утворенням та корозії в насосно-компресорних трубах
Authors: Фик, Ілля Михайлович
Шендрик, Олексій Михайлович
Сенишин, Ярослав Іванович
Фесенко, Юрій Леонідович
Волосник, Євген Олександрович
Keywords: деклараційний патент; корисна модель; видобуток вуглеводнів; розчин тепло-випромінювально-ізоляційний; знос корозійний; шар захисний
Issue Date: 2005
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Деклараційний пат. на корисну модель 10974 Україна, МПК Е21В 37/06. Спосіб запобігання гідратним і сольовим утворенням та корозії в насосно-компресорних трубах / Фик І. М., Шендрик О. М., Сенчишин Я. І., Фесенко Ю. Л., Волосник Є. О. ; власник ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України" (Україна). – № u200502475 ; заявл. 18.03.2005 ; опубл. 15.12.2005, Бюл. № 12. – 2 с.
Abstract: Перший спосіб запобігання гідратним і сольовим утворенням та корозії в насосно-компресорних трубах і шлейфах, що включає утворення теплоізоляційного шару накачуванням в міжтрубний простір теплоізоляційного агента, який відрізня ється тим, що на зовнішню поверхню насосно-компресорних труб та на внутрішню поверхню експлуатаційної колони наноситься захисний шар шляхом закачування тепло-випромінювально-ізоляційного розчину. Другий спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що теплоізоляційний шар під час капітального ремонту насосно-компресорних труб наноситься фарбуванням зовні.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51713
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2005_Fyk_Patent_10974.pdf68,13 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.