Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51815
Title: Трансформатор потенційної енергії потоку у теплову енергію
Authors: Фик, Ілля Михайлович
Собчук, Михайло Петрович
Фик, Михайло Ілліч
Keywords: патент; корисна модель; газова промисловість; гофри; елементи струмонесучі; підігрівання газу; теплообмінник; котушка магнітна
Issue Date: 2009
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Пат. на корисну модель 43208 Україна, МПК (2009) F16L 53/00 F17D 1/00. Трансформатор потенційної енергії потоку у теплову енергію / Фик І. М., Собчук М. П., Фик М. І. ; власники: Фик І. М., Собчук М. П., Фик М. І. (Україна). – № u200901674 ; заявл. 26.02.2009 ; опубл. 10.08.2009, Бюл. № 15. – 3 с. : іл.
Abstract: 1. Трансформатор потенційної енергії потоку у теплову енергію, що містить нагрівальні елементи та теплообмінник, причому теплообмінник має патрубок виходу підігрітого газу, який відрізняється тим, що він додатково містить другий теплообмінник, який має патрубки входу та виходу, при цьому патрубок виходу першого теплообмінника з'єднується зі входом другого теплообмінника, а другий теплообмінник виконаний у вигляді труби U-подібної форми і розташований нижче поверхні землі, причому нижча частина теплообмінника розташована у місці знаходження ґрунтових вод. 2. Трансформатор за п. 1, який відрізняється тим, що другий теплообмінник оснащений тепловими трубками, які розташовані на його зовнішній поверхні у місці знаходження ґрунтових вод, та заповнений кульками до рівня ґрунтових вод. 3. Трансформатор за пп. 1 та 2, який відрізняється тим, що навколо другого теплообмінника розташовані обсадні кільця.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51815
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"
Кафедра "Технологія переробки нафти, газу та твердого палива"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2009_Fyk_Patent_43208.pdf132,39 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.