Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51892
Title: Вугілля у сучасному світі і Україні
Authors: Білецький, Володимир Стефанович
Keywords: горючі копалини; економіка; вугільні басейни світу; енергоносії; гірництво
Issue Date: 2003
Publisher: Східний видавничий дім
Citation: Білецький В. С. Вугілля у сучасному світі і Україні / В. С. Білецький // Донецький вісник Наукового товариства ім. Шевченка. – Донецьк : СВД, 2003. – Т. 3. – С. 65-75.
Abstract: Викопне вугілля - тверда горюча копалина органічного походження, один з найбільш поширених видів корних копалин. Викопне вугілля поширене на всіх континентах, на шельфі морів і океанів, а іноді і в їх глибоководних частинах. Це переважно чорна, блискуча, тьмяно-блискуча, матова речовина, що характеризується різними відтінками кольору і блиску, різною текстурою (землистою, шаруватою, монолітною) та структурою (смугастою, штриховою, однорідною та ін.) та поверхнею зламу (зернистою, гладенькою, напівраковинною та ін.), різною тріщинністю з плитчатою, кутасто-грудкуватою та ін. відмінами; поодинокими включеннями вуглефікованих фрагментів різних частин рослин; прошарками осадових порід та мінеральних включень.
ORCID: orcid.org/0000-0003-2936-9680
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51892
Appears in Collections:Кафедра "Видобування нафти, газу та конденсату"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
DVNT_2003_3_Biletskyi_Vuhillia.pdf823,4 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.