Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51920
Title: Правове регулювання підприємницької діяльності в Україні
Authors: Вергун, Володимир Григорович
Гаряєва, Ганна Михайлівна
Кузьменко, Олександр Васильович
Keywords: текст лекцій; господарські товариства; біржова діяльність; ринкова економіка; ліцензування; іноземні інвестиції
Issue Date: 2021
Publisher: ФОП Панов А. М.
Citation: Вергун В. Г. Правове регулювання підприємницької діяльності в Україні : текст лекцій для студентів ден. і заоч. форми навчання економ. спец. / В. Г. Вергун, Г. М. Гаряєва, О. В. Кузьменко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Панов А. М., 2021. – 128 с.
Abstract: Текст лекцій підготовлено до курсу "Правове регулювання підприємницької діяльності". Він містить лекції для данного курсу, матеріали для контролю рівня засвоєння навчального матеріалу, до кожної теми сформульовані контрольні запитання, додаються тестові завдання та завдання для контрольних робіт, а також список рекомендованої літератури та джерела законодавства для більш ретельного засвоєння даної дисципліни. Призначено для студентів, денної і заочної форми навчання економічних спеціальностей, буде корисним для викладачів.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/51920
ISBN: 978-617-7947-60-7
Appears in Collections:Кафедра "Право"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2021_Verhun_Pravove_rehuliuvannia.pdf1,05 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.