Problems of risk in the system of crisis management small businesses
Вантажиться...
Дата
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник/консультант
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Приазовський державний технічний університет
Анотація
Питання виживання суб’єктів малого бізнесу надважливі і потребують в управлінні їх діяльністю нового методичного підходу з взаємною інтеграцією методів антикризового управління і методів ризик-
менеджменту. Доцільність цього в даній статті доводиться на основі фінансового аналізу і наступної обробки фінансових показників вибіркової сукупності підприємств малого бізнесу, з обґрунтуванням науково-методичних засад комплексної оцінки рівня фінансових ризиків та формування превентивних антикризових заходів. Практичність цього підходу полягає в тому, що керівник малого підприємства має можливість самостійно, з використанням програми Excel проводити оцінку рівня ризику, що ґрунтується на оцінці досягнутого потенціалу з мінімізацією суб’єктивних впливів, та визначати пріоритети управління задля збереження фінансової безпеки функціонування підприємства, що показано на прикладі апробації пропонованого підходу за фактичними даними одного з підприємств вибіркової сукупності.
Опис
Бібліографічний опис
Ugrimovа I. V. Problems of risk in the system of crisis management small businesses / I. V. Ugrimovа, A. O. Gryshchenko // Вісник Приазовського державного технічного університету. Сер. : Економічні науки = Reporter of the Priazovskyi State Technical University. Ser. : Economic sciences : зб. наук. пр. / гол. ред. В. С. Волошин. – Маріуполь : ПДТУ, 2017. – № 34. – С. 164-171.
