Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52500
Title: Методичні вказівки "Розподіл студентів у навчальні секції кафедри "Фізичного виховання"
Authors: Глядя, Сергій Олександрович
Колісниченко, Андрій Олександрович
Keywords: методичні вказівки; спеціалізації; рухова активність; види спорту; індивідуально-психологічні особливості
Issue Date: 2018
Citation: Методичні вказівки "Розподіл студентів у навчальні секції кафедри "Фізичного виховання" [Електронний ресурс] / уклад.: С. О. Глядя, А. О. Колісниченко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків, 2018. – 35 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52500.
Abstract: У методичних вказівках запропоновано підходи щодо розподілу студентів у навчальні секції кафедри фізичного виховання та комплектування у відповідні навчальні групи. Обґрунтовується роль головних чинників індивідуального підходу до студентів у виборі спеціалізації з виду спорту. Дається загальна характеристика спеціалізацій з видів спорту, розвинених на кафедрі фізичного виховання. Методичні вказівки розроблені для викладачів кафедри, заступників директорів інститутів з фізичного виховання та спорту, заступників деканів факультетів з фізичного виховання та спорту, викладачів-стажерів для придбання досвіду роботи.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52500
Appears in Collections:Кафедра "Фізичне виховання"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2018_Rozpodil_studentiv.pdf910,03 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.