Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52501
Title: Методичні рекомендації для студентів НТУ "ХПІ" для складання комплексу вправ з дисципліни "Фізичне виховання"
Authors: Глядя, Сергій Олександрович
Борейко, Наталя Юріївна
Юшко, Олексій Володимирович
Keywords: методичні рекомендації; вимоги; спеціальності; види підготовки; види спорту; спеціальна медична група
Issue Date: 2020
Citation: Методичні рекомендації для студентів НТУ "ХПІ" для складання комплексу вправ з дисципліни "Фізичне виховання" [Електронний ресурс] / уклад.: С. О. Глядя, Н. Ю. Борейко, О. В. Юшко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків, 2020. – 14 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52501.
Abstract: У методичних рекомендаціях наведено структура, зміст та вимоги для складання комплексу вправ з дисципліни "Фізичне виховання" (загальна дисципліна) для студентів усіх спеціальностей 1-3 курсу навчання. Встановлено критерії оцінки комплексу вправ. Комплекси вправ можуть складатися з різних видів підготовки, з розвитку основних фізичних якостей, техніко-тактичних дій тощо за спеціалізаціями з видів спорту, які розвинені на кафедрі "Фізичного виховання" НТУ "ХПІ". Для студентів спеціальної медичної групи комплекси вправ складаються за видами захворювань, відхиленням у стані здоров'я.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52501
Appears in Collections:Кафедра "Фізичне виховання"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2020_Dlia_skladannia_kompleksu.pdf351,55 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.