Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52653
Title: Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з курсу "Рекламні технології"
Authors: Кітченко, Олена Миколаївна
Keywords: методичні вказівки; рекламна діяльність; маркетингові комунікації; навчальний процес; економіка
Issue Date: 2021
Publisher: Моделіст
Citation: Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з курсу "Рекламні технології" : для студентів заоч. форми навчання спец. 75 "Маркетинг" / уклад. О. М. Кітченко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Моделіст, 2021. – 14 с.
Abstract: Сучасний світ показує та надає багато можливостей розпочати свій бізнес не застосовуючи реклами. Але відразу виникає питання: "Чи буде такий бізнес приносити прибутки і чи триватиме він довго?". Скоріше за все, відповідь буде негативною. Це пов’язано з тим, що існуюча майже на всіх типах ринків конкуренція занадто велика, а споживач просто не зможе дізнатися про ваш товар. На сьогодні реклама уявляє собою ракетоносій, що виводить товар на орбіту, тобто ринок. Тому саме рекламна діяльність є невід’ємною частиною багатьох економічних процесів. Наші реалії говорять про те, що із збільшенням конкуренції в сфері реклами, збільшується необхідність в спеціалістах, які здатні створювати та втілювати в життя сучасну, якісну і по-справжньому дієву рекламу. Мета дисципліни: ознайомити майбутніх фахівців зі світовими і вітчизняними практиками розробки та застосування рекламних технологій; дати базові знання про сучасні методи та принципи рекламування виробів і послуг, принципи роботи рекламних агентств та інших суб’єктів рекламного бізнесу; навчити студентів використовувати набуті знання для прийняття найбільш ефективних рішень в області розробки та виробництва реклами. Завданнями дисципліни є ознайомлення студентів із основними рисами рекламного ринку та управління рекламною діяльністю; з методами та технологіями розробки, проведення та оцінки рекламних кампаній та заходів.
ORCID: orcid.org/0000-0002-3868-5653
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52653
Appears in Collections:Кафедра "Економіка та маркетинг"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Reklamni_tekhnolohii.pdf441,4 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.