Методичні вказівки для виконання індивідуального завдання (реферату) з навчальної дисципліни "Державний фінансовий контроль"

Ескіз

Дата

2021

DOI

item.page.thesis.degree.name

item.page.thesis.degree.level

item.page.thesis.degree.discipline

item.page.thesis.degree.department

item.page.thesis.degree.grantor

item.page.thesis.degree.advisor

item.page.thesis.degree.committeeMember

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

ТОВ "Рейтинг"

Анотація

Методичні вказівки для виконання індивідуального завдання (реферату) розроблені відповідно до робочої програми з навчальної дисципліни "Державний фінансовий контроль". Написання реферату є однією із форм індивідуальної роботи студентів, що передбачено навчальним планом вивчення дисципліни "Державний фінансовий контроль". Виконання реферату підбиває підсумок вивчення студентами як окремої теми, так і дисципліни "Державний фінансовий контроль" в цілому. Основна мета виконання реферативної роботи – закріпити, поглибити, розширити, систематизувати теоретичні знання, розвинути навички самостійного вирішення питань з навчальної дисципліни та роботи зі спеціальною літературою. Реферат служить також засобом діагностики набутих знань, умінь та навичок студентів. Використовуючи різноманітну літературу, студент повинен уміти викласти зміст питання в обсязі, необхідному для його розуміння. Науково-теоретичний рівень реферату досягається за рахунок ретельного аналізу питання, що досліджується, джерельної бази з урахуванням сучасних досліджень. Практична спрямованість реферату виявляється у зорієнтованості на практику розв'язання актуальних проблем сьогодення, що дозволить забезпечити прикладний характер роботи, більш повно використовувати особистий досвід студента. У результаті написання реферату студенти повинні вміти: визначати суть проблемної ситуації, з'ясовувати її актуальність та науково-практичне значення; здійснювати аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв'язання певної проблеми і на які спирається автор; визначати мету і завдання дослідження; обґрунтовувати отримані результати; готувати висновки та подавати чітке бачення перспектив наступних досліджень з відповідної проблеми.

Опис

Ключові слова

методичні вказівки, державний фінансовий аудит, податковий контроль, митний контроль, інформаційно-аналітичне забезпечення, нормативно-правове забезпечення

Бібліографічний опис

Методичні вказівки для виконання індивідуального завдання (реферату) з навчальної дисципліни "Державний фінансовий контроль" : для студентів спец. 071 "Облік і оподаткування" другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх форм навчання / уклад. Т. А. Жадан ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Рейтинг, 2021. – 24 с.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced