Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52879
Title: Методичні вказівки до розв'язання задач з теми "Механіка"
Authors: Доброжан, Андрій Ігорович
Рязанова-Хитровська, Наталія Володимирівна
Keywords: методичні вказівки; фізичні величини; швидкість руху; вільне падіння; прискорення
Issue Date: 2021
Publisher: ФОП Бровін О. В.
Citation: Методичні вказівки до розв'язання задач з теми "Механіка" з курсу "Фізика" : для іноземних студентів / уклад.: Н. В. Рязанова-Хитровська, А. І. Доброжан ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Бровін О. В., 2021. – 32 с.
Abstract: Методичні вказівки до розв'язання задач з теми "Механіка" з курсу "Фізика" призначені для іноземних студентів підготовчого відділення факультету міжнародної освіти. Подані у збірнику задачі розміщено за темами у межах кожного розділу. Наведені приклади задач із належним оформленням запису розв’язання. Наявність певної кількості однотипних задач дозволяє оптимально добирати задачі для самостійної роботи учнів в аудиторії та вдома. Ці задачі можна використовувати для контролю рівня засвоєння навчального матеріалу студентами-іноземцями підготовчого відділення, особливо за часів дистанційного навчання. Під час розв’язування задач студентам стане у пригоді наведений україно-англійсько-турецький словник, якій містить переклад основних термінів з теми "Механіка".
ORCID: orcid.org/0000-0002-6022-1070
orcid.org/0000-0002-8830-0942
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52879
Appears in Collections:Кафедра природничих наук

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Mekhanika.pdf818,95 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.