Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52905
Title: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Контроль та керування хіміко-технологічними процесами"
Authors: Лобойко, Вячеслав Олексійович
Пугановський, Олег Валентинович
Деменкова, Світлана Дмитрівна
Ворожбіян, Роман Михайлович
Keywords: методичні вказівки; електронні автоматичні прилади; градуювання; принцип дії рівнеміра; термомагнітні газоаналізатори; хімічна промисловість
Issue Date: 2021
Publisher: ФОП Петров В. В.
Citation: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Контроль та керування хіміко-технологічними процесами" : для студентів оч. та заоч. форм навчання ф-ту "Технологія неорганічних речовин" / уклад.: В. О. Лобойко [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Петров В. В., 2021. – 36 с.
Abstract: Технологічні вимірювання є невід’ємною частиною сучасних виробничих процесів. Ускладнення та інтенсифікація виробництва ставлять підвищені вимоги до методів і засобів вимірювання. Незважаючи на постійне вдосконалення приладної бази засобів контролю та керування, методи вимірювання майже не змінюються. В великій мірі точність отримання інформації залежить від правильності вибору методу вимірювання і від якості виконання розрахунку конструкції приладу. Метою методичних вказівок є ознайомлення студентів із способами вимірювання різноманітних технологічних параметрів, а також закріплення на практиці теоретичних знань з курсу "Контроль та керування хімікотехнологічними процесами". У процесі виконання лабораторних робіт студенти отримують навички з користування вимірювальними приладами і засобами автоматизації сучасних виробництв.
ORCID: orcid.org/0000-0003-2939-7139
orcid.org/0000-0001-5418-7913
orcid.org/0000-0001-6517-7446
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52905
Appears in Collections:Кафедра "Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Kontrol.pdf587,63 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.