Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53104
Title: Порівняльний аналіз діючих стандартів і методик з інтерпретації результатів АРГ
Authors: Шутенко, Олег Володимирович
Кулик, Олексій Сергійович
Пономаренко, Сергій Григорович
Keywords: навчально-методичний посібник; термічні дефекти; методика номограм; механізми газоутворення; методика пелюсткових діаграм; методика Роджерса
Issue Date: 2021
Publisher: ТОВ "Друкарня Мадрид"
Citation: Шутенко О. В. Порівняльний аналіз діючих стандартів і методик з інтерпретації результатів АРГ : навч.-метод. посібник / О. В. Шутенко, О. С. Кулик, С. Г. Пономаренко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Друкарня Мадрид, 2021. – 126 с.
Abstract: Навчально-методичний посібник містить систематизований аналіз методів і критеріїв, що використовуються для розпізнавання типу дефектів маслонаповненого обладнання, за результатами аналізу розчинених в маслі газів, включає виконання індивідуальних розрахункових завдань з курсу "Математичні основи технічної діагностики". Наведено зміст завдання, приклад його виконання та варіанти для розрахунку. Призначено для магістрів денної та заочної форми навчання спеціальності № 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за спеціалізацією "Електричні системи та мережі", а також для здобувачів, аспірантів та дослідників, які працюють у галузі діагностики стану високовольтного електроенергетичного обладнання.
ORCID: orcid.org/0000-0003-3141-7709
orcid.org/0000-0003-2545-6314
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53104
ISBN: 978-617-7988-51-8
Appears in Collections:Кафедра "Передача електроенергії"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Book_2021_Shutenko_Porivnialnyi_analiz.pdf4,28 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.