Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53115
Title: Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи "Робота з графічним редактором Visio"
Authors: Коцаренко, Віктор Олексійович
Селіхов, Юрій Анатолійович
Дєлова, Олена Євгеніївна
Keywords: методичні вказівки; комп'ютерні технології; налаштування параметрів сторінок; робота з фігурами; створення організаційної діаграми
Issue Date: 2021
Citation: Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи "Робота з графічним редактором Visio" [Електронний ресурс] : з дисципліни "Обчислювальна математика та програмування" : для студентів хім. спец. усіх форм навчання / уклад.: В. О. Коцаренко, Ю. А. Селіхов, О. Є. Дєлова ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 47 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53115.
Abstract: Головною особливістю Visio є велика добірка бібліотек готових зразків умовних позначок елементів (апаратів) для застосування у конкретних галузях промисловості. Зразки елементів (апаратів) для хімічних виробництв запрограмовані відповідно до поводження об'єктів (апаратів), що подаються ними (таких, як різні реактори, апарати, вентилі, клапани, труби, заглушки, логічні блоки, електричні ланцюги та ін.). Viso містить додаткові засоби для роботи з векторною графікою, що дозволяє не тільки креслити плани приміщень, схеми мереж, баз даних, прикладних програм і web-вузлів, але й використовувати пакет як засіб автоматизації при розробці схем технологічних процесів у різних галузях промисловості.
ORCID: orcid.org/0000-0002-8788-689X
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53115
Appears in Collections:Кафедра "Інтегровані технології, процеси і апарати"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Kotsarenko.pdf1,85 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.