Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53167
Назва: Методичні вказівки до проведення практичних занять з вищої математики за темою "Похідна та її застосування"
Автори: Пріщенко, Ольга Петрівна
Чорна, Олена Сергіївна
Ключові слова: методичні вказівки; техніка диференціювання; правило Лопіталя; графіки функцій
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до проведення практичних занять з вищої математики за темою "Похідна та її застосування" [Електронний ресурс] : для студентів усіх спец. / уклад.: О. П. Пріщенко, О. С. Чорна ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2018. – 36 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53167.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки розроблені як продовження серії "Практичні заняття з вищої математики" та призначені для викладачів та студентів, у тому числі тих, що навчаються за особистим навчальним планом. Методичні вказівки до проведення практичних занять з теми "Похідна та її застосування" складаються з 7 практичних занять та охоплюють навчальну програму з курсу вищої математики для студентів усіх спеціальностей. Кожне практичне заняття розділено на підтеми. Вони одночасно являються і контрольними запитаннями, відповіді на які є необхідним мінімумом для успішного засвоєння матеріалу. Далі, згідно з даною темою, наведені задачі, до яких додаються відповіді. Після кожного практичного заняття подано список літератури, яка рекомендована до самостійного ознайомлення. До цього списку увійшли: традиційний класичний підручник, навчально-методичні видання кафедр нашого університету і навчальний посібник, розроблений в ХТУРЕ. Завершуються методичні вказівки варіантами контрольних робіт.
ORCID: orcid.org/0000-0003-0530-2131
orcid.org/0000-0003-3746-571X
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53167
Розташовується у зібраннях:Кафедра "Вища математика"

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
prohramy_2018_Pokhidna.pdf302,3 kBAdobe PDFЕскіз
Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики  Google ScholarУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.