Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53184
Название: Методичні вказівки до практичних занять з навчальної дисципліни "Біржова діяльність"
Авторы: Сергієнко, Олена Андріанівна
Степуріна, Світлана Олександрівна
Ключевые слова: методичні вказівки; ринок цінних паперів; форвардна ціна; валютні розрахунки; біржові операції; комбінація стренгл
Дата публикации: 2021
Библиографическое описание: Методичні вказівки до практичних занять з навчальної дисципліни "Біржова діяльність" [Електронний ресурс] : для студентів спец. 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" усіх форм навчання / уклад.: О. А. Сергієнко, С. О. Степуріна ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 50 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53184.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки щодо забезпечення практичної роботи студентів з дисципліни "Біржова діяльність" призначені для студентів всіх форм навчання спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Запропоновані методичні вказівки є основою для опанування студентами практичної складової дисципліни, вивчення якої передбачає систематизацію знань з історії розвитку біржового та фондового ринку в Україні і світі, правового забезпечення біржової торгівлі та особливостей цього виду економічної діяльності. Метою вивчення дисципліни є формування у студентів чітких уявлень щодо ролі і місця фондової та біржової торгівлі у системі економічних зв’язків, про сутність, організацію та головні чинники цього виду торгівлі, відпрацювання вміння вільно орієнтуватись у поняттях та категоріях дисципліни. Практична робота передбачає такі складові: самостійна робота при підготовці доповідей для семінарських занять; аудиторна робота під час семінарських та практичних занять; розв’язання задач; розв’язання ситуаційних завдань; відповіді на контрольні запитання; складання тестових завдань; виконання самостійних робіт у формі рефератів та складання письмових звітів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53184
Располагается в коллекциях:Кафедра "Підприємництво, торгівля та експертиза товарів"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2021_Birzhova_diialnist.pdf1,36 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.