Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53197
Title: Методичні вказівки до виконання лабораторних і практичних робіт з курсу "Автоматизація та роботизація ковальсько-штампувального обладнання"
Authors: Губський, Сергій Олександрович
Чухліб, Віталій Леонідович
Окунь, Антон Олександрович
Ашкелянець, Антон Володимирович
Юрченко, Олександр Анатолійович
Keywords: методичні вказівки; блимання світлодіодами; інформаційні повідомлення; тензодатчики; мікропроцесори; програмне забезпечення; Bluetooth
Issue Date: 2021
Citation: Методичні вказівки до виконання лабораторних і практичних робіт з курсу "Автоматизація та роботизація ковальсько-штампувального обладнання" [Електронний ресурс] : для студентів освіт. програми "Прикладна механіка" ден. і заоч. форми навчання / уклад.: С. О. Губський [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 36 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53197.
Abstract: Методичні вказівки призначені для студентів освітньої програми "Прикладна механіка" і допоможуть їм оволодіти знаннями і навичками з курсу "Автоматизація та роботизація ковальсько-штампувального обладнання". У роботі дана програмна та апаратна реалізація керування мікроконтролером. Дані навики студенти будуть використовувати при виконанні лабораторних і практичних робіт з курсу "Автоматизація та роботизація ковальсько-штампувального обладнання". Метою методичних вказівок є надання студентам інформації щодо програмної та апаратної реалізації керування мікроконтролером.
ORCID: orcid.org/0000-0001-6176-0917
orcid.org/0000-0002-6467-4229
orcid.org/0000-0001-7935-3834
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53197
Appears in Collections:Кафедра "Комп'ютерне моделювання та інтегровані технології обробки тиском"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Avtomatyzatsiia.pdf1,32 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.