Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53198
Title: Методичні вказівки до виконання лабораторних і практичних робіт з курсів "Технології та обладнання для виробництва гнутих профілів" та "Виробництво гнутих профілів"
Authors: Губський, Сергій Олександрович
Чухліб, Віталій Леонідович
Окунь, Антон Олександрович
Ашкелянець, Антон Володимирович
Юрченко, Олександр Анатолійович
Keywords: методичні вказівки; калібрування валків; механічні властивості металів; коефіцієнт зміщення
Issue Date: 2021
Citation: Методичні вказівки до виконання лабораторних і практичних робіт з курсів "Технології та обладнання для виробництва гнутих профілів" та "Виробництво гнутих профілів" [Електронний ресурс] : для студентів освіт. програми "Прикладна механіка" ден. і заоч. форми навчання / уклад.: С. О. Губський [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2021. – 40 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53198.
Abstract: Методичні вказівки призначені для студентів освітньої програми "Прикладна механіка" і допоможуть їм оволодіти знаннями і навичками з курсів "Технології та обладнання для виробництва гнутих профілів" та "Виробництво гнутих профілів". У роботі надані методики розрахунку ширини заготовки для виготовлення профілю та розрахунок калібрування валків. Дані методики студенти будуть використовувати при виконанні лабораторних і практичних робіт з курсів "Технології та обладнання для виробництва гнутих профілів" та "Виробництво гнутих профілів". Метою методичних вказівок є надання студентам інформації щодо методики розрахунку ширини заготовки для виготовлення профілю та розрахунок калібрування валків.
ORCID: orcid.org/0000-0001-6176-0917
orcid.org/0000-0002-6467-4229
orcid.org/0000-0001-7935-3834
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53198
Appears in Collections:Кафедра "Комп'ютерне моделювання та інтегровані технології обробки тиском"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2021_Tekhnolohii.pdf2,42 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.