Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53241
Title: Ванна скловарної печі
Authors: Кошельник, Вадим Михайлович
Селіхов, Юрій Анатолійович
Кошельнік, Олександр Вадимович
Долженко, Олена Юріївна
Keywords: патенти; винаходи; скляна промисловість; скловарні печі; охолодження; теплообмін
Issue Date: 2004
Publisher: ДП "Український інститут промислової власності"
Citation: Пат. на винахід 71784 Україна, 7 C03B5/04. Ванна скловарної печі / Кошельник В. М., Селіхов Ю. А., Кошельнік О. В., Долженко О. Ю. ; власники: Кошельник В. М., Селіхов Ю. А., Кошельнік О. В., Долженко О. Ю. (Україна) – № 20031212106 ; заявл. 23.12.2003 ; опубл. 15.12.2004, Бюл. 12. – 4 с. : іл.
Abstract: Ванна скловарної печі, яка включає стіни варильного басейну з вогнетривкої кладки, систему випарного охолодження з трубчастих елементів з оребренням і додаткове охолодження зовнішньої поверхні панелей системи випарного охолодження, яка відрізняється тим, що в технологічну схему роботи встановлено бак-акумулятор, який має дві секції необхідного об’єму, розділені перегород- кою, і в якому бокові стіни, дно і кришка облицьовані теплоізоляційним матеріалом з підведенням теплоносія після додаткового охолодження зовнішньої поверхні панелей системи випарного охолодження і відведенням теплоносія після миття та нагрівання склобою до температури гарячого теплоносія через відстійник з нижньої частини бака-акумулятора.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/53241
Appears in Collections:Кафедра "Теплотехніка та енергоефективні технології"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2004_Koshelnyk_Patent_71784.PDF92,75 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.